top of page

Ing. arch. Eliška Šafránková

Rezidenční projekty

Brno, Královo Pole

Návrh a realizace interiéru bytu. Spučástí návrhu byla změna dispozice do otevřeného prostoru se soukromou ložnicí. Pro docílení prosvětlení haly je horní část stěn koupelny prosklená. Získalo se tím denní osvětlení i v koupelně. Hmota koupelny je pokryty fototapetou s motivem typickým pro stonerockovou kapelu Tool.

Brno, Bystrc 01

Návrh a realizace interiéru bytu v panelovém domě. Návrh zahrnoval úpravu dispozice, studii interiéru kuchyňského koutu a homestaging pro následný prodej. Při řešení kuchyňského koutu bylo hlavní vyřešit návaznost kuchyně na obývací pokoj v jeho těsné blízkosti.

Brno, Kohoutovice

Návrh a realizace interiéru bytu pro další prodej. Návrh interiéru bytu v panelovém domě zahrnoval návrh nové dispozice, interiír kuchyně, koupelny, toalety a následně homestaging pro prodej bytu. Interiér bytu je propjen použitín světlých krémových tónů s akcenty černé.

Brno, Židenice

Návrh a realizace interiéru bytu v panelovém domě. Návrh obsahoval studii dispozice, interiéru kuchyně s jídelnou, koupelny, toalety, řešení úložných prostor v hale a následný homestaging pro prodej nemovitosti. Propojujícím prvkem je použití odstín§ šedé až stříbrné v kombinaci s přírodními materiály a lesklými bílými povrchy.

Želešice

Návrh a realizace interiéru vybraných místností v novostavbě rodinného domu. Návrh obsahoval studii interiéru obývacího pokoje s jídelnou a kuchňským koutem, ložnice s koupelnou a prádelnou a vstupní haly. V návrhu byl použit historický nábytek a doplňky, které investor již vlastnil a na přání investora i samotný návrh je v historizujícím stylu s použitím kvalitních přírodních materiálů jako je žula, mramor, textilní tapety, kovené železo a lakované dřevo. 

Brno, Bystrc 02

Návrh a realizace interiéru bytu v panelovém domě. Návrh obsahoval studii dispozice, interiéru kuchyně s jídelnou, koupelny, řešení úložných prostor v hale a studii interiéru obývacího pokoje se spacím koutem. Návrh pracuje se světlými tóny krémové a béžove s veselými barevnými akceny. V návrhu jsme použili dekorace, které investor již vlastnil.

Ořechov

Návrhy interiéru dětských pokojů. V návrhu byly použity některé stávající prvky. Barevnost byla volena dle uživatelských prefencí.

bottom of page